X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکوراسیون منزل و دکوراسیون داخلی
معمار سه شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۵
مزیت های پارکت های جدید سه لایه به پارکت های قدیمی چیست؟؟؟
کارایی
در واقع نصب و اجرای کفپوش پارکت های جدید 3 لایه بسیار سریعتر و ساده تر از پارکت های موزاییکی سنّتی می باشد.ساختار و نصب پارکت های جدید 3 لایه به گونه ای است که اگر نیاز به تعمیر یا بازسازی ساختمان داشته باشد به سادگی بدون اینکه آسیبی به کف و فضای اطراف آن وارد کند انجام میشود علاوه بر این خصوصیت پارکت های جدید 3لایه را نیز می توان مانند پارکت های موزاییکی قدیمی در دکوراسیون داخلی بار و بارها مورد تعمیر و بازسازی ساختمان قرار داد.

 

 

 

مقاومت


ساختار پارکت های جدید 3لایه به گونه ای است  که علاوه بر اینکه از لحاظ شکل ظاهری بسیارشکیل تر است و همچنین طریقه نصب آن به صورت کلیک و بدون چسب است ، مقاومت آن نیز چه از نظر رطوبتی و چه از لحاظ حرارتی  بسیار بالاتر از پارکت های موزاییکی سنّتی است و در دکوراسیون منزل و دکوراسیون مغازه بسیار کاربرد دارد

 

زیبایی شناسی
پارکت های جدید 3 لایه به دلیل اینکه طیف گسترده ای از چوب های مختلف  با درجه مقاومتی متفاوت را پوشش می دهد این امکان را به افراد می دهد که بهترین کفپوش را برای فضای مورد نظر خود انتخاب نماید در صورتیکه در پارکت های قدیمی محدود به 2 یا 3 رنگ بود.

 

 

 

محیط زیست
چون پارکت های جدید 3لایه با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا تولید میشود نسبت به پارکت های موزاییکی قدیمی کمترین ضایعات را دارد و از این رو کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می کند. علاوه بر این کفپوش های چوبی چه قدیمی و چه جدید  چون از خود طبیعت است و قابل بازگشت به چرخه محیط زیست است  از این نسبت به سایر کفپوشها هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند.

 

صرفه جویی در وقت و هزینه
چون سرعت  نصب پارکت های 3لایه جدید  بسیار بالاتر از پارکت های موزاییکی قدیمی است بنابراین استفاده از این پارکت های جدید 3 لایه در پروژه های بزرگ دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون منزل و دکوراسیون مغازه علاوه بر اینکه در وقت صرفه جویی می شود در نتیجه هزینه کمتری را در بر دارد.بنابراین کارفرمایان و پیمانکاران هرچه زودتر به نتیجه دلخواه خود می رسند با اینکه هزینه کمتری را پرداخت نموده اند.

امروز در بسیاری از خانه ها و دکوراسیون منزل ما جای کتاب خالی است و تا دل تان بخواهد قفسه ها و ویترین ها پر است از کریستال و چینی و سایر اشیای تزیینی، که هیچ گاه از کتاب ارزان تر نبوده اند.

آدمی پرورده ی فضایی است که در آن زندگی می کند. کودکان ما لازم است از آغاز با کتاب الفت داشته باشند؛ در فضای پیرامون خود کتاب ببینند وبه کتاب خو کنند، عادت کنند، جزء زندگی شان شود و قسمتی از فرهنگ شان باشد... و این کار فقط به عمل ممکن است.

سعی کنیم در محیط خانه، قسمتی را هر چند کوچک، به کتاب و دکوراسیون کتابخانه اختصاص دهیم و به این ترتیب کتاب خواندن را وارد زندگی خود کنیم، وارد زندگی روزانه ی کودکان مان (همان نسلی که قرار است فردا را بسازد). آنان خود بعدها به ارزش و اهمیت مطالعه پی خواهند برد، ذره ذره، هم چنان که رشد می کنند و بزرگ می شوند نقش بی همتای کتاب را در شکل گیری انسانیت وجودشان آهسته آهسته درک خواهند کرد، بی هیچ وعظ و شعاری. این گفته ی کنفوسیوس را به خاطر بسپاریم که می گوید: «عمل به کار عادت درو کن، عادت به کار فرهنگ درو کن» باید کتاب خواند، فقط همین.

برای داشتن کتابخانه میتوان کارهای زیر را انجام داد:


میتوان در کمدها و طبقات زیبا با اشکال هندسی، طرحی نوین در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن و دکوراسیون منزل به وجود آورد. بدین ترتیب، کتاب ها و مجلات به سادگی در دسترس اند و در مقابل دیدگان قرار می گیرند.- در اتاق خواب به کمک چند تکه فیبر، طبقاتی با طراحی مدرن در نظر گرفته شده که چند نوع عملکرد مختلف را پوشش می دهد: به نمایش گذاشتن اشیای تزیینی، گرد آوردن کتاب هایی که اغلب به آن ها رجوع می شود، هم چنین کمدهای مینیاتوری مناسب برای لوازم کوچک یا کاغذ و قلم.


کمدها و قفسه های کتابخانه نقشی مثبت دارند: روح و جان دادن به فضایی که پیش تر، کاملاً مرده و بی هویت بوده است.


- در اتاق زیر شیروانی، کتابخانه ای ساده در کنار تنها دیوار اتاق تعبیه شده و حضور کتاب را در این فضای محدود میسر کرده است.


- در دکوراسیون منزل یا دکوراسیون مغازه و یا دکوراسیون ادری تمام دیوارهای خالی اتاق مطالعه قفسه بندی شده، تا بتوان کتاب های متعدد را در کتابخانه های جادار به گونه ای اصولی طبقه بندی کرد. آباژورهای متصل به کتابخانه با پایه های اهرمی گردان، در طول شب، نور را به هر طرف که لازم باشد هدایت و عملکرد خوبی دارند.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :