X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکوراسیون منزل و دکوراسیون داخلی
معمار سه شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵

دکوراسیون مغازه

تا قبل از اینکه آهن در ساخت و ساز و بازسازی ساختمان استفاده شود چوب تنها ماده بکار رفته در بازسازی ساختمان بود. مصالحی است طبیعی و دارای حس و بافت طبیعت گرایانه که فرانک لوید رایت آن را نپرداخته و نتراشیده در دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون مغازه و دکوراسیون منزل دوست می داشت. هم در ساختار بنا هم در جزئیات داخلی دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون منزل و دکوراسیون مغازه ، بازسازی ساختمان آن به کار می رود. بسته به نوع چوب سه نوع طیف رنگ برای آن تعریف می شود . شامل طیف های بسیار روشن از درخت صنوبر تا بسیار تیره از درخت آبنوش.

انواع چوب متناسب با کاربرد ساختمانی و فیزیکی آن  در دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون منزل و دکوراسیون مغازه ، بازسازی ساختمان شامل موارد زیر است:

چوب صنوبر، کاج، بلوط، سرو برای سازه ساختمان. کاج و بلوط برای در ها . افرا و بلوط برای کف ساختمان و دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون منزل و دکوراسیون مغازه ، بازسازی ساختمان چوب راش و گردو و کاج و گلابی برای مبلمان و دکوراسیون داخلی . چوب درخت نارون قرمز و درخت ساج برای محیط های مرطوب. بی تردید چوب در دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون منزل ایجاد گرمی و صمیمیت می کند. چوبی که در نهایت در دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون منزل و دکوراسیون مغازه ، بازسازی ساختمان به کار می رود چوبی است که پس از ورقه ورقه شدن و کار کردن روی آن با لاک الکل تزیین شده است.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :