X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکوراسیون منزل و دکوراسیون داخلی
معمار دوشنبه ۷ تير ۱۳۹۵
برای تغییر دکوراسیون داخلی مجموعه تزئینی زیبایی را روی میز اتاق نشیمن بچینید. می توانید در گوشه اتاق نشیمن خود، میز گردی قرار دهید و روی آن مجموعه ای از ظروف و گلدان های زیبا که با هم تطابق دارند قرار دهید. با این کار نمای زیبایی به دکوراسیون داخلی اتاق خود بخشیده اید.

برای تغییر دکوراسیون داخلی های ساده و سریع می توانید از ایده های زیر استفاده کنید.

۱٫ نمایش کلکسیون زیبا در دکوراسیون داخلی

مجموعه تزئینی زیبایی را روی میز اتاق نشیمن بچینید. می توانید در گوشه اتاق نشیمن خود، میز گردی قرار دهید و روی آن مجموعه ای از ظروف و گلدان های زیبا که با هم تطابق دارند قرار دهید. با این کار نمای زیبایی به اتاق خود بخشیده اید.۲٫ نصب پرده در دکوراسیون داخلی آشپزخانه

برای دیده نشدن به هم ریختگی های آشپزخانه هنگام تهیه غذا می توانید بین دکوراسیون داخلی اتاق و آشپزخانه پرده ای زیبا نصب کنید. هر وقت هم نیاز ندارید می توانید جمعش کنید. استفاده از پنجره های شیشه ای و فلزی در داخل خانه چندان جالب نیست.۳٫ ترکیب و تطبیق وسایل خواب در دکوراسیون داخلی

اگر تختخواب، روتختی و حتی طرح های چاپی روی پارچه ها و پرده ها همه یک موضوع واحد داشته باشند، دکوراسیون داخلی اتاق بسیار زیباتر دیده خواهد شد. حتی می توانید برای زیبایی بیشتر از لامپ ها معلق در کنار تخت نیز استفاده کنید. به طور کلی، تطابق رنگ ها و شکل ها در چیدمان دکوراسیون داخلی یک اتاق بسیار مهم و تاثیرگذار است.۴٫ از وسایل آنتیک در دکوراسیون داخلی حمام استفاده کنید

اگر حمام بزرگی دارید که می توان در گوشه ای از آن وسایل تزئینی و عتیقه جای داد، حتما این کار را انجام دهید. می توانید از مجسمه های زیبا، کشوهای چوبی آنتیک یا گلدان های عتیقه برای زیباسازی دکوراسیون داخلی حمام خود استفاده کنید. ایده ای بسیار نو که در کمتر خانه ای دیده می شود.۵٫ معجزه رنگ سفید در دکوراسیون منزل و  دکوراسیون داخلی

می توانید برای ایجاد تغییر اساسی در نمای دکوراسیون داخلی خانه، میز و صندلی های ارزان قیمت خود را با رنگ سفید رنگ آمیزی کنید. با این کار طراوت و روشنی به فضا می بخشید. البته باید رنگ سفید با دیگر وسایل دکوراسیون منزل شما نیز همخوانی داشته باشد.


 


6. نصب بشقاب های تزئینی روی دیوار برای زیبایی دکوراسیون منزل

با نصب بشقاب های تزئینی زیبا در اندازه های مختلف روی دیوار اتاق ناهارخوری، یا جایی که میزناهارخوری قرار دارد، می توانید نمای زیبایی بهدکوراسیون منزل  ببخشید. این کلکسیون دیواری در این محل همچون یک تابلو نقاشی زیبا در اتاق پذیرایی است.


۷٫ تزئین راهروهای داخلی و دکوراسیون منزل

برای زیبا جلوه دادن راهروهای خانه، می توان از قالیچه یا گلیم در دکوراسیون منزل استفاده کرد. این قالیچه فضای خالی راهرو را پر و این فضای بی روح را به محیط زیبایی تبدیل می کند. استفاده از کاناپه در انتهای راهرو، کنسول و آینه در وروی پله ها یا سطل ها و گلدان های تزئینی نیز اثر مثبتی در زیباتر شدن فضا دارند.


 


8. دور کردن مبلمان و دکوراسیون منزل از دیوار

اینکه برخی از مردم مبلمان خود را به دیوار می چسبانند تا فضای بیشتری داشته باشند در واقع به دکور خانه خود لطمه می زنند. حتی برای صحبت کردن با هم نیز چندان آسان نیست از این طرف اتاق به آن طرف اتاق داد زد. مبل ها را در وسط اتاق بچینید و می توان از فضای پشت مبل ها برای قرار دادن آباژورهای پایه بلند یا مجسمه های زیبا استفاده کرد.


 


9. دوختن رومبلی با پرده های قدیمی برای زیبایی دکوراسیون منزل

با هزینه کم می توانید روکش مبل های خود را عوض کنید. فقط کافیست پرده های قدیمی را از چمدان خارج کنید و از آنها پیراهنی مبل بدوزید.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :