X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکوراسیون منزل و دکوراسیون داخلی
معمار چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳
برای هیجان زده کردن بیننده خوب است چیزی را جایی از دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل بگذارید که طرف انتظار ندارد. یا مثلا بلایی سر دیوار بیاورید که آن را بسیار خاص و متفاوت می کند و بیننده از دیدن آن لذت می برد. این کارها در مکان های عمومی و در دکوراسیون مغازه و دکوراسیون فست فود بسیار به خاطر ماندنی و تاثیرگذار جلوه خواهد کرد

گاهی جزئیات کوچکی در گوشه و کنار خانه هستند که می توان به راحتی باعث درخشش آنها شد. البته در هیچ موردی نباید زیاده روی کرد. فقط یک اشاره کافی است.  

آجر سه سانتی متری

همه عادت داریم این آجرها را در نمای بیرونی خانه های قدیمی ببنیم. اما به جای رنگ و کاغذ دیواری ، یکی از دیوارهای دکوراسیون منزل را با آجر بپوشانید. آن را رنگ هم نزنید. اجازه دهید به رنگ طبیعی خودشان باشند. هر چه آجرها روستایی تر دیده شوند، حس زیباتری به دیوار و فضا می بخشند.

شومینه اغواکننده

در کنار شومینه فضایی ایجاد کنید تا هیزم های چوبی را داخل آن بچینید. بهتر است این فضا را بلند در نظر بگیرید و در بالای آن نیز لامپ و هالوژن کار کنید. هیزم های زیبا و تمیز که به طور مرتب روی هم در کنار شومینه چیده شده اند، چشم انداز زیبایی در فضای دکوراسیون منزل ایجاد می کنند.
 
دوش سقفی


چه کسی گفته است دوش حمام باید همیشه روی دیوار کار شود؟ اتفاقا این بار بیایید و آن را به سقف نصب کنید و لوله کشی آن را طوری انتخاب کنید تا بیشتر شبیه دوش های قدیمی با لوله های باریک باشد. دوش های امروزی شیک و مدرن شده اند، اما شما با انتخاب دوش هایی به سبک قدیمی و دیوارهایی به سبک روستایی می توانید جلوه ای ویژه به دکوراسیون داخلی حمام و دکوراسیون منزل ببخشید.

سینک باریک و دراز

سینک های باریک و دراز گزینه های بسیار مناسبی برای دکوراسیون منزل و دکوراسیون داخلی حمام یا دستشویی هایی هستند که فضای زیادی ندارند. با استفاده از این سینک ها و آینه سرتاسری می توانید به بهترین شکل ممکن از فضا استفاده کنید.

عکس سیاه و سفید در دکوراسیون منزل


اگر فضایی در دکوراسیون منزل وجود دارد که یک تابلوی شیک و بزرگ را به نمایش بگذارید و نقطه کانونی در فضا ایجاد کنید، بهتر است از یک عکس سیاه و سفید استفاده کنید. می توانید چند عکس را در کنار هم بگذارید یا یک عکس بزرگ داشته باشید. اینها دیگر به سلیقه شما بستگی دارد و بسیار به زیبا شدن دکوراسیون منزل و دکوراسیون داخلی و دکوراسیون مغازه و دکوراسیون فست فود کمک می کند

استیل ضدزنگ


شاید عجیب به نظر برسد اما قرار نیست کانتر آشپزخانه همیشه از جنس چوب، سنگ و پلاستیک باشد. این بار استیل ضدزنگ را انتخاب کنید. نه فقط برای کانتر که برای سطح رویی میز یا قفسه و طبقه ها نیز می توانید از این فلز در دکوراسیون منزل استفاده کنید. استیل قیمت مناسب و استحکام و دوام بالایی هم دارد.

در مشکی


برای جلوه دادن به فضای داخل خانه و دکوراسیون منزل ، در را مشکی رنگ کنید. وقتی دیوار و وسایل سفید هستند، در مشکی بسیار خودنمایی می کند.

در قسمت دوش را بردارید

برای اینکه برای قسمت دوش حمام در یا اتاقک شیشه ای بسازید باید هزینه زیادی متحمل شوید. لازم هم نیست این کار را انجام دهید. در قسمت دوش را بردارید و اجازه دهید حائلی میان رختکن و دوش نباشد.

ترکیب سبک ها در دکوراسیون منزل


برای اینکه بخشی از خانه را به چشم‌بیا بکنید، سبک ها و طرح های مختلف دکوراسیون داخلی را با هم ترکیب و یک رنگ جیغ انتخاب کنید. به طور مثال، این تابلو فرانسوی و قدیمی است که بالای یک میز مدرن نارنجی نصب شده است و صندلی نیز رنگی غیرمعمول دارد. در ترکیب سبک ها لازم نیست همه چیز در دکوراسیون منزل با هم تناسب داشته باشند. فقط باید در کنار هم منظره جالبی خلق کنند. از این کار نترسید.   

استفاده از چرم

استفاده از چرم در مبلمان خیلی رایج نیست زیرا دوام زیادی ندارد و بیشتر از پارچه های دیگر در معرض پاره شدن، سوختن یا ساییده شدن قرار دارد. اما یک صندلی عثمانی، کاناپه، یا مبل چرمی تک می تواند تغییر واضحی در دکوراسیون داخلی اتاق ایجاد کند.


سیاه و قرمز
در دکوراسیون داخلی

مشکی بسیار رویایی است و قرمز انرژی بسیاری دارد. ترکیب این دو با هم منظره زیبایی در دکوراسیون داخلی ایجاد می کند. به طور مثال، می توانید مبل یا صندلی قرمز را در اتاقی بگذارید که دیوار یا کف مشکی رنگ دارد.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :