X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکوراسیون منزل و دکوراسیون داخلی
معمار جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶

براي هيجان زده کردن بيننده خوب است چيزي را جايي از دکوراسيون داخلي و دکوراسيون منزل بگذاريد که طرف انتظار ندارد. يا مثلا بلايي سر ديوار بياوريد که آن را بسيار خاص و متفاوت مي کند و بيننده از ديدن آن لذت مي برد. اين کارها در مکان هاي عمومي و در دکوراسيون مغازه و دکوراسيون فست فود بسيار به خاطر ماندني و تاثيرگذار جلوه خواهد کردگاهي جزئيات کوچکي در گوشه و کنار خانه هستند که مي توان به راحتي باعث درخشش آنها شد. البته در هيچ موردي نبايد زياده روي کرد. فقط يک اشاره کافي است. 


مطلب مرتبط: دکوراسيون منزل آپارتماني اسکانديناوي غرق در رنگ سفيد


آجر سه سانتي متري

همه عادت داريم اين آجرها را در نماي بيروني خانه هاي قديمي ببنيم. اما به جاي رنگ و کاغذ ديواري ، يکي از ديوارهايدکوراسيون منزل را با آجر بپوشانيد. آن را رنگ هم نزنيد. اجازه دهيد به رنگ طبيعي خودشان باشند. هر چه آجرها روستايي تر ديده شوند، حس زيباتري به ديوار و فضا مي بخشند. شومينه اغواکننده

در کنار شومينه فضايي ايجاد کنيد تا هيزم هاي چوبي را داخل آن بچينيد. بهتر است اين فضا را بلند در نظر بگيريد و در بالاي آن نيز لامپ و هالوژن کار کنيد. هيزم هاي زيبا و تميز که به طور مرتب روي هم در کنار شومينه چيده شده اند، چشم انداز زيبايي در فضاي دکوراسيون منزل ايجاد مي کنند.
 
دوش سقفي

چه کسي گفته است دوش حمام بايد هميشه روي ديوار کار شود؟ اتفاقا اين بار بياييد و آن را به سقف نصب کنيد و لوله کشي آن را طوري انتخاب کنيد تا بيشتر شبيه دوش هاي قديمي با لوله هاي باريک باشد. دوش هاي امروزي شيک و مدرن شده اند، اما شما با انتخاب دوش هايي به سبک قديمي و ديوارهايي به سبک روستايي مي توانيد جلوه اي ويژه به دکوراسيون داخلي حمام و دکوراسيون منزل ببخشيد.

سينک باريک و دراز

سينک هاي باريک و دراز گزينه هاي بسيار مناسبي براي دکوراسيون منزل و دکوراسيون داخلي حمام يا دستشويي هايي هستند که فضاي زيادي ندارند. با استفاده از اين سينک ها و آينه سرتاسري مي توانيد به بهترين شکل ممکن از فضا استفاده کنيد.

عکس سياه و سفيد در دکوراسيون منزل

اگر فضايي در دکوراسيون منزل وجود دارد که يک تابلوي شيک و بزرگ را به نمايش بگذاريد و نقطه کانوني در فضا ايجاد کنيد، بهتر است از يک عکس سياه و سفيد استفاده کنيد. مي توانيد چند عکس را در کنار هم بگذاريد يا يک عکس بزرگ داشته باشيد. اينها ديگر به سليقه شما بستگي دارد و بسيار به زيبا شدن دکوراسيون منزل و دکوراسيون داخلي و دکوراسيون مغازه و دکوراسيون فست فود کمک مي کند
مطلب مرتبط: جذابيت دکوراسيون منزل با ناهارخوري به سبک استوايي

استيل ضدزنگ

شايد عجيب به نظر برسد اما قرار نيست کانتر آشپزخانه هميشه از جنس چوب، سنگ و پلاستيک باشد. اين بار استيل ضدزنگ را انتخاب کنيد. نه فقط براي کانتر که براي سطح رويي ميز يا قفسه و طبقه ها نيز مي توانيد از اين فلز در دکوراسيون منزل استفاده کنيد. استيل قيمت مناسب و استحکام و دوام بالايي هم دارد.

در مشکي

براي جلوه دادن به فضاي داخل خانه و دکوراسيون منزل ، در را مشکي رنگ کنيد. وقتي ديوار و وسايل سفيد هستند، در مشکي بسيار خودنمايي مي کند.

در قسمت دوش را برداريد

براي اينکه براي قسمت دوش حمام در يا اتاقک شيشه اي بسازيد بايد هزينه زيادي متحمل شويد. لازم هم نيست اين کار را انجام دهيد. در قسمت دوش را برداريد و اجازه دهيد حائلي ميان رختکن و دوش نباشد.

ترکيب سبک ها در دکوراسيون منزل

براي اينکه بخشي از خانه را به چشم‌بيا بکنيد، سبک ها و طرح هاي مختلف دکوراسيون داخلي را با هم ترکيب و يک رنگ جيغ انتخاب کنيد. به طور مثال، اين تابلو فرانسوي و قديمي است که بالاي يک ميز مدرن نارنجي نصب شده است و صندلي نيز رنگي غيرمعمول دارد. در ترکيب سبک ها لازم نيست همه چيز در دکوراسيون منزل با هم تناسب داشته باشند. فقط بايد در کنار هم منظره جالبي خلق کنند. از اين کار نترسيد.   

استفاده از چرم

استفاده از چرم در مبلمان خيلي رايج نيست زيرا دوام زيادي ندارد و بيشتر از پارچه هاي ديگر در معرض پاره شدن، سوختن يا ساييده شدن قرار دارد. اما يک صندلي عثماني، کاناپه، يا مبل چرمي تک مي تواند تغيير واضحي در دکوراسيون داخلي اتاق ايجاد کند.


سياه و قرمزدر دکوراسيون داخلي

مشکي بسيار رويايي است و قرمز انرژي بسياري دارد. ترکيب اين دو با هم منظره زيبايي در دکوراسيون داخلي ايجاد مي کند. به طور مثال، مي توانيد مبل يا صندلي قرمز را در اتاقي بگذاريد که ديوار يا کف مشکي رنگ دارد.


مطلب مرتبط: دکوراسيون منزل با فضاي نشيمن اجتماعي و باز

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :