X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
دکوراسیون منزل و دکوراسیون داخلی
معمار چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳

یکی از انواع پوشش دیوار ، نقش اندازی و نقاشی بر روی دیوار و دکوراسیون منزل و یا دکوراسیون مغازه است ، شاید برای عده ای از شما دوستان عزیز این سئوال پیش بیاد که : اینکه این کار چه ویژگیها و باز خوردهایی داره؟ و یا : لوازم و تکنیک های مورد استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون منزل و یا دکوراسیون مغازه چه محدوده ای دارند؟ و………. برای رسیدن به جواب این سئوالات و آشنایی بیشتر شما با این سبک ادامه این نوشتار رو دنبال کنید. 1- می تونید الگویی رو که دوست دارید در چند سایز مختلف تهیه و استفاده کنید.


و یا از شکلهای گوناگون .
2- برای نقش انداختن کلاژ پارچه ، کاغذ رنگی و یا حتی چوبهای برش خورده در دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون منزل و یا دکوراسیون مغازه موارد پیشنهادی هستند تا خودتون رو محدود به رنگ و نقاشی کردن نکنید.

3- نقش انداختن محدود به دیوارها نمیشه و برای زیباتر کردن کف و در بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی اتاقها هم میشه ازش استفاده کرد.

رو سقف کاذب هم میشه این روش رو پیاده کرد؛ نو آوری نهفته در این کار که بسیار کم هزینه هست و جایگزین زیبا و به روزی برای گچ بری سقف هاست.

4- بعضی طرحها در دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون منزل و یا دکوراسیون مغازه بانمک هستند،
بعضی هم ذوقی.
5- میشه از دور ریزها به عنوان مکمل طرح استفاده کرد.
6- در دکوراسیون داخلی اتاق کودک استفاده از طرح قاب عکس در سایزها و مدلهای مختلف ایده جالبیه چون میشه داخل اونها رو از عکس و یا نقاشیهای کودک پر کرد که برای کودک قطعا شادی بخش خواهد بود.
و یا از شخصیتهای فانتزی مورد علاقه کودک استفاده کرد.
7- اگر مشکل اضافه کردن رنگهای مورد علاقتون رو در محل دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون منزل و یا دکوراسیون مغازه دارید استفاده از این روش بسیار به صرفه است هم از بابت سرعت و هم از بابت هزینه صرف شده.

8- الزامی برای استفاده نقش های فانتزی در طراحی نما نیست و طرح شما می تونه سنتی و اصیل و حتی مینیاتوری باشه که البته روش خاص خودش رو داره و کمی وقتگیره.
ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :